piątek, 15 stycznia 2016

84. Jogurt naturalny z płatkami

Witajcie kochani!
Głupio mi na początku każdej notki przepraszać za moją nieobecność, ale niestety teraz jest taki okres, że moja działalność internetowa idzie na bok. Poranki są ciemne i szare, także robienie zdjęć w ogóle nie wchodzi w grę. Jak ja już bym chciała wiosnę! Ta zima daje się we znaki na każdym kroku. Wstałam rano, poszłam do łazienki się umyć i pomalować, co zajęło mi jakieś 20 minut. Wychodzę, patrzę przez okno a tu biało. Mój chód przypomina dreptanie kaczki, by nie wyrżnąć orła. Swoją drogą jeden upadek w tym roku już zaliczyłam i ból kości ogonowej nasila się z każdą godziną.
Co do spraw związanych ze studiami. Nie chcę mi się tego nawet komentować. Czym bardziej się staram, tym gorzej mi wszystko wychodzi. Sama nie wiem czy mam jeszcze bardziej się poświęcić nauce i nie spać w nocy, czy mieć totalnie naukę gdzieś i jakoś prześlizgać się między semestrami, brr.

Dziś szybkie śniadanie w postaci jogurtu naturalnego, płatków jęczmiennych, granoli i płatków kukurydzianych bez cukru. Jest to moje nowe odkrycie. Wpadły mi one w ręce podczas ostatnich większych zakupów spożywczych. Uwielbiam płatki kukurydziane ale mają one niepotrzebny cukier i dużą ilość soli w składzie. Tu skład jest krótki, cukru w nim nie ma. Tak samo jak jest zredukowana ilość soli. W towarzystwie mleka czy jogurtu wypadają świetnie, gdyż są wystarczająco słodkie dzięki owocom. A co najważniejsze nasz portfel nie ucierpi, bo duża paczka tych płatków kosztuje niecałe 3 złote! Zdecydowanie polecam.

Nie będę zamieszczać przepisu na płatki z jogurtem, bo chyba aż się nie da :D U mnie z kiwi, malinami, jabłkiem i wiórkami kokosowymi.Wybaczcie za jakość zdjęć, ale mój aparat w telefonie wyjątkowo nie chce ze mną współpracować. 


Buziaki!

1 komentarze:

 

Bo talerz musi być kolorowy! Template by Ipietoon Cute Blog Design